Władysławowo – świetna baza wypadowa

Urlop nad polskim morzem oferuje wiele atrakcji. Warto zapoznać się wcześniej z nimi wszystkimi oraz wybrać stałe miejsce pobytu, które będzie zapewniało dobrą komunikację z pozostałymi nadmorskimi miastami, a jednocześnie będzie ciekawe samo w sobie. Takie właśnie jest Władysławowo – piękne miasto położone w zatoce puckiej, tuż nad otwartym morzem.

Władysławowo nie jest duże – miasto ma zaledwie 13 kilometrów kwadratowych, ale absolutnie w niczym to nie przeszkadza. To miasto dostosowane do potrzeb turystów, poszukujących wypoczynku pośród nadbałtyckich wydm. Jest doskonałe dla spacerowiczów, którzy uwielbiają maszerować falochronem będącym jednocześnie molem, chroniącym od zachodniej strony władysławowski port.

Miasto jest doskonale skomunikowane z Trójmiastem i Półwyspem Helskim. Po pierwsze, znajduje się tutaj stacja kolejowa, po drugie istnieje wiele połączeń autobusowych. Dlatego możliwym jest urządzanie całodziennych wycieczek do fokarium na Helu, na zakupy do Gdyni, na spacer po Sopocie czy zwiedzanie pięknego gotyckiego Gdańska. Samochód nie jest wymagany! W zależności od naszych zainteresowań, możemy korzystać z bogatej oferty turystycznej całego środkowego wybrzeża.

We Władysławowie na uwagę zasługują piękne, piaszczyste i szerokie plaże, które mają wyjątkowy, niepowtarzalny urok. Dodatkowo warto zapoznać się z ofertą nadmorskich restauracji, serwujących świetne świeże ryby i dania z grilla oraz wiele słodkich przekąsek.

W kwestii zakwaterowania nie ma się czego obawiać, ponieważ oferta obiektów noclegowych we Władysławowie jest kompleksowo przemyślana. Niezależnie od tego, jakie mamy wymagania, z pewnością odnajdzie się propozycja na nasza kieszeń. Warto zainteresować się bogatą ofertą kwater prywatnych w różnorodnym standardzie oraz oczywiście apartamentów i hoteli. Władysławowo to świetne miejsce na urlop – warto przekonać się samemu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *