Łeba dla aktywnych

Decydując się na wakacje w Łebie zapomnijmy o leniwym odpoczynku. Miasto słynie z wielu atrakcji. Główną z nich jest największy w Polsce Labirynt 3D. Znajduje się na ulicy Wspólnej, blisko Polo Marketu. Stanowi doskonałą zabawę dla rodzin z dziećmi oraz grup szkolnych. Można zorganizować tam zawody między drużynami. Wyznacznikiem wygranej będzie najkrótszy czas przebycia labiryntu. Podczas wyprawy krętymi ścieżkami należy zdobyć 5 baz. Podpowiedzią są ustawione w labiryncie platformy widokowe. Za złotówkę można również kupić mapę labiryntu. Dzieci oraz dorośli mogą się nauczyć tam zdrowej rywalizacji oraz orientacji w terenie. Korzystając z parku, znakomitym pomysłem będzie gra w Boule lub odwiedzenie Magicznego ogrodu drewnianych gier wielkoformatowych. Są tam takie gry, jak np.: bierki, rybki lub yenga. Dzięki wielu atrakcjom, a także dobrym warunkom zakwaterowania, Łeba sprawia, że chce się do niej wracać.

Kolejna opcja na aktywne spędzenie czasu to Park Atrakcji Power Park, znajdujący się na ulicy Nadmorskiej 27. Jego powierzchnia wynosi 2 hektary. Do dyspozycji zwiedzających oddane są 3 tory gokartowe. Warto udać się również na jedną z sześciu tras parku linowego. Znajdą się tutaj również atrakcje dla najmłodszych, takie jak plac zabaw lub tor quadowy dla dzieci. Jest to także idealne miejsce na wyprawienie urodzin, wieczoru panieńskiego lub wieczoru kawalerskiego. Cena uzależniona jest od danej atrakcji.

Kiedy podróżujemy z dziećmi, można zastanowić się nad zwiedzeniem Parku Dinozaurów. Oglądający mogą uczyć się tutaj historii naszej planety w fascynujący sposób. Jest tutaj także małpi gaj oraz galeria skamielin i minerałów.

Zatrzymajmy się też na chwilę odpoczynku w Dino Kinie. Gdy już złapiemy oddech warto spróbować swoich sił w pojazdach Flinstonów. Wszystkie te atrakcje są w cenie biletu. Ulgowy kosztuje 15, a normalny 25 złotych. Można również dokupić niektóre atrakcje. Dzieci mogą nauczyć się „dinozaurowego rzemiosła” lub przejechać się kucykiem, koniem polskim, kolejką dinusiową lub kolejką Czerwonego Kapturka. Warto sprawdzić cennik na stronie internetowej oraz wybrać interesujące nas atrakcje. Park jest otwarty od 19 kwietnia do 29 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *